Gazetari Mislimi: Lutjet e Bilall Kasamit, Afrim Gashit dhe Fatmir Limanit e çuan në raund të dytë presidentin e Turqisë

Gazetari nga Tetova, Rami Mislimi në profilin e tij në facebook ka ironizuar me opozitën shqiptare në RMV, të cilët “më të mobilizuar se vet Erdogani ishin” për të përkrahur presidentin aktual turk, Rexhep Taip Erdogan.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250

“Zgjedhjet në Turqi dhe baksuzllëku i gjunahtarëve
Lutjet e Bilall Kasamit, Afrim Gashit dhe Fatmir Limanit e çuan në raund të dytë presidentin e Turqisë Rexhep Taip Erdoganin.
Fatmir Limani në mes Stambollit tha se luftrat bëhen për fe e jo për komb.
Gashi preu shiritin me Erdoganin e Bilalli e çoi gjithë Lëvizjen BESA dhe komunën në përkrahje për Erdoganin.
Pash një Zot, merreni be me gropat e Tetovës dhe Çairit në raundin e dytë loçkë ju kam mos shkoni në Turqi.😁”/indeks.mk

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.