“Fronti” në Gostivar/ Grubi: Spektakël, i bje pishman nëse s’vjen!

“Fronti Europian”, fushatën do ta nisë në Gostivarë. Për këtë njoftim kanë shpërndarë nga dega e Gostivarit BDI, po edhe gjithandej nëpër rrjet mund të shohësh të njëjtin njoftim.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250

Për këtë ka folur, zëvendëskryeministri Artan Grubi. Përmes një statusi në “Facebook”, Grubi ka ftuar qytetarët të marrin pjesë duke paralajmëruar spektakëtl, raporton indeks.mk

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 1180x200

Ai ka thënë se në tubimet e BDI-së, tash “Frontit Europian”, pendohet ai që nuk merr pjesë.

Reagimi i plotë:

Fronti n’Gostivar miq, mos e lini pa ardhë, spektakël i jashtëzakontë, nejse, e dini ju më, për tubimet tona folet, komentohet dhe i bihet pishman nëse s’vjen.

Kujtojmë, tubimi do të mbahet në sallën sportive “Rinia” në Gostivarë me fillim nga ora 21:00./indeks.mk/

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.