Fifi feston sot ditëlindjen

 

Këngëtarja e njohur Filloreta Raçi-Fifi sot feston ditëlindjen e saj dhe mbushë plot 29 vite.

Për këto vite, Fifi, krijoi një karrierë të mbushur me hite dhe suksese të panumërta.

Kujtojmë, se ky vit Fifin, po e gjen më ndryshe, ajo së shpejti do të bëhet edhe nënë pasi është në pritje të ëmbël me Adisin.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.