Festë në familjen e Shyhrete Behlulit

Sot është ditë feste në familjen e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behluli.

I vogli i shtëpisë, Lum Salihu, ka ditëlindjen, shkruan ”Kosovarja”.

Këtë e bën të ditur motrat dhe vëllau i tij, përmes urimeve që i kanë dedikuar.

Urime!

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.