Festa Qoqaj në bikini e djeg rrjetin me fotot e fundit!

Festa Qoqaj ka disa ditë që ka udhtuar jasht vendit për pushime.

Ajo poston foto të ndryshme, por këto të fundit morrën vëmendjen e të gjithve, shkrun Kosovarja.

E veshur në bikni blogerja e njohur përpos pëlqimeve morri edhe shumë komente positive.

Festa duket tejet provocative dhe tërheqëse.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.