Fero publikon një foto të kryeministrit Kurti dhe Arbenitës në aeroplan

Këngëtari nga Gjilani, Fero, njihet për publikimin e imazheve të ndryshme nëpër rrjetet e tija sociale.

Kësisoj, së fundmi ai ka publikuar një fotografi të gruas së tij, Arbenita Ismajli, e cila shihet afër me kryeministrin Albin Kurti.

Të dy shihen së bashku në aeroplan, teksa nuk dihet destinacioni i tyre.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.