Fatmira Breçanit në këtë qytet ia ndaluan ta këndoi këngën për Sali Berishën

Fatmira Breçani, këngëtarja e shquar nga Tropoja mes shumë këngëve, në repertorin e saj ka edhe një këngë për politikanin e djathtë Sali Berisha.

Fatmira këtë këngë e ka kënduar prej vitesh, por në TikTok hasëm në një video që dëgjohet që në eventin ku ndodhet e ka të pamundur të këndojë këtë këngë.

Video është bërë virale në Tik Tok dhe tregon qartë se kur një nga të pranishmit gjatë kohës që ajo del në skenë i ka kerkuar Fatmira Berçanit të këndojë këngën e Sali Berishës ajo është përgjigjur: nuk të lënë.

@megi_visiQe te mos ket probleme politike ☺️ #fatmirabrecani 💕

♬ original sound – 𝓜𝓮𝓰𝓲 🤍 𝓥𝓲𝓼𝓲

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.