Ethet e premierës së filmit “Në kuadër të dashurisë” drejt fundit! VIP-at parakalojnë në tapetin e kuq

Tashmë ethet e premierës së madhe të filmit “Në kuadër të dashurisë” janë drejt fundit.

Organizimi i Top Channel ka tërhequr pas vetes një numër të lartë ndjekësish, që presin me padurim startimin e filmit me protagonistë kryesorë Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari.

Sara Hoxha e cila në prodhimin kinematografik luan rolin e Arias, pas mbërritjes në organizim zbuloi më shumë detaje nga prapaskenat e xhirimit.

Ajo u shpreh se me personazhin që luan në film ka ngjashmëri në karakter, për këtë arsye nuk e ka pasur të vështirë. I vetmi problem që ka pasur kanë qenë kamerat e xhirimit, kështu u shpreh aktorja.

Me sharmin dhe fustanin vezullues Sara Hoxha shkëlqeu në parakalimin e tapetit të kuq gjatë premierës.

Për të ndjekur live premierën e filmit “Në Kuadër të Dashurisë” klikoni këtu:

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.