Eros Grezda martohet dhe po bëhet baba, Ajsel Abazi në pritje të ëmbël

Futbollisti i njohur kosovar Eros Grezda po bëhet baba për herë të parë pas lidhjes me bukuroshen që jeton në Turqi, Ajsel Abazi me të cilën tashmë edhe është martuar në një fshehtësi të plotë.

Këtë e ka bërë të ditur vet Abazi e cila ka publikuar edhe foton ku duket me barkun plot bashkë me Grezdën.

Çifti tashmë i njohur do bëhen prindër për herë të parë por nuk kanë bërë publike gjininë e fëmijës.

https://www.instagram.com/p/CsCUCYtguCE/?fbclid=IwAR3ZJQ1sWe6WOsLOaneYUUlYVN4Fg_8YTBrnu6Ygfz2RfOFNWK3rgM21gx4

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.