Edona Llalloshi publikon foto me djalin dhe vajzën, tanimë i ka si shok e shoqe…

Këngëtarja shumë e dashur për publikun Edona Llalloshi ka dy fëmijë Doa dhe Nuri.

Ata janë rritur, madje Edona shumë here thekson se janë bërë për të si shok e shoqe.

 

Për të përshkruar dashurinë qe ka për fëmijët e saj Edona gjen fjalët më te bukura.

Këngëtarja është shumë aktive në rrjetet sociale duke ndarë momente nga jeta e saj, shkruan “Kosovarja”.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.