E veshur bukur dhe me vallëzim provokativ, Kejvina mori vëmendjen në Big Brother After Party

Kejvina duket se e shijoi shumë After Party-n, mbrëmë.

Ajo e veshur me një kostum të zi me detaje unike, i dha flakën me kërcim e këndim.

Të gjithë mbetën të shokuar nga kërcimi i bukuroshes, e cila u ngjit në mes të skenës duke marrë gjithë vëmendjen.

Kejvina, pa diskutim ishte ylli i mbrëmjes, shkruan “Kosovarja”

@lucarosi

#meluizin #luizejlli #klevinakthella #elvispupa #bbvipalbania #kiaratito #london #albania

♬ suono originale – Rossi Luca206

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.