E turpshme! Këngëtari shqiptar fotografohet i lumtur krah Ivica Daçiqit (FOTO)

Këngëtari shqiptar,Hajro Ceka është shfaqur fort i lumtur krah Ivica Daçiqit.

Shqiptari nga Mali i Zi ka publikuar një foto me Daçiqin pas një udhëtimi që kishte në Beograd.

Ceka që shpeshherë i këndon atdheut në këngët e tij dhe shfaqet me flamurin kuq e zi, kësaj radhe ka shfaqur lumturinë e tij krah personit që urren shqiptarët kudo që shkon.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.