E tmerrshme! Shqiptari qëllon me tetë plumba qenin

Policia ka njoftuar se është arrestuar një i dyshuar në Vushtrri, pasi që në gjendje të dehur ka shtënë disa herë me armë zjarri në drejtim të një qeni.

Është bërë kontrolli i shtëpisë së të dyshuarit mirëpo nuk është gjetur arma.

Ndërsa në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar 8 gëzhoja.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.