E rëndë/ Qeni i shtëpisë ia merr jetën 8 vjeçarit nga Shkupi

Më datë 11 Prill 2023 në orën 18:25. Nga SHQP “Shën Naum Ohri” është raportuar se tek ata është sjellë një i mitur nga Shkupi, i cili sipas raportimit, nga sulmi i një qeni, në pronësi të fqinjit të tij N.G., ka ndërruar jetë.

Është njoftuar prokurori publik, me urdhër të të cilit trupi i pajetë është dorëzuar për obduksion dhe po merren masa për zbardhjen e rastit.

 

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.