E bukur si gjithmonë! Ja si dukej Grida Duma si nuse

Përtej paraqitjes dinjitoze të përcjelljes së mesazheve e diskutimeve në panele të ndryshme, Grida ka marrë gjithmonë vëmendje me pamjen e saj, stilin dhe sharmin që përcjell.

Mirëpo përtej angazhimit televiziv dhe atij akademik, pak dimë mbi jetën e saj personale dhe si është Grida jashtë petkut serioz.

Së fundmi në një fanpage në Instagram po qarkullon një foto e saj me dy nipërit.

Nuk është ky detaji që u ka tërhequr vëmendjen fansave në fakt.

Ndjekësit kanë vënë re një tjetër detaj, fotot e saj nuse.

Nëse e shihni foton me vëmendje do të shikoni prapa saj disa imazhe bardh’e zi, që me siguri janë shkrepur ditën kur Grida dhe Ilir Shqina i thanë PO njëri-tjetrit.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.