E bekuar që ju kam! Adelina Ismaili drekon me vjehrritë e saj (FOTO)

Pop Diva Adelina Ismaili si rrallë herë ka publikuar në storyn e saj në Instagram një fotografi me vjehrrit e saj.

Siç duket në fotografi, Adelina së bashku me vjehrrin dhe vjehrrën kanë drekuar së bashku, teksa në shkrimin e saj në story nuk kursen as fjalët e mira për ta.

Adelina gjithmonë ka potencuar se me vjehrritë e saj ka një raport shumë të mirë, pasi të njejtët janë njerëz intektual që dhanë kontributin e tyre ndër vite për arsimin e gjeneratave në gjuhën shqipe në Zvicër.

Kujtojmë se pavarësisht që Adelina nuk merret më me këndim, ajo udhëheq emisionin e saj “Tete a tete me Adelinën” në ATV, ndërsa në jetën personale është e plotesuar si bashkëshortë e Valit dhe nëna e Uliksit.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.