Dy motra të moshuara nga Gostivari rrahen mes vete

Mbrëmë në ora 03:30 gjashtëdhjetë e një vjeçarja nga Gostivari, në SPB Tetovë ka raportuar se është sulmuar fizikisht në shtëpinë e saj familjare nga motrat e saj Z.A.(69) dhe A.M.(55).

Rasti është zbardhur dhe dokumentuar.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.