Dua Lipa puthet në publik me të dashurin e ri

Dua Lipa duket se ka gjetur dashurinë me aktorin britanik Callum Turner. Të dy janë parë duke u puthur në publik për herë të parë.

Imazhet e kësaj do të shpërndahen nga faqe të ndryshme natën e mbrëmshme, transmeton Indeksonline.

Thashethemet për një lidhje të mundshme qarkullojnë prej disa kohësh. Ata dolën për darkë së bashku javën e kaluar dhe këngëtarja u shfaq në një postparty të premierës së ‘Masters of the Air’, një serial i ri në të cilin mund të shihet Turner.

Aktori është i njohur për publikun e gjerë për rolet e tij në filmat Fantastic Beasts : Krimet e Grindelwald dhe Sekretet e Dumbledore. 33-vjeçari Turner ka pasur më parë një lidhje me aktoren Vanessa Kirby.

Lipa u takua me regjisorin francez Romain Gavras vitin e kaluar. Para kësaj ajo ishte me modelin Anwar Hadid.

 

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.