Djali i Kadri Veselit: Malli lehtësohet kur e shohim një përkrahje kaq të madhe

Djali i ish-kreut të Kuvendit Kadri Veseli, Klestori, ka reaguar sot në ditën kur ka nisur gjyqi ndaj babait të tij dhe ish-krerëve tjerë të UÇK-së.

Djali i Veselit nga Haga ka falënderuar të gjithë ata që marshuan për drejtësi në Prishtinë e në Hagë.

“Malli për babain lehtësohet nga krenaria për të kur e shohim një përkrahje kaq të madhe. Krenar me UÇK-në”, ka shkruar ai.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.