Deputetja Adriana Matoshi pozon së bashku me vajzën e saj, duken sikur dy motra binjake

Deputetja dhe aktorja e njohur kosovare, Adriana Matoshi është një ndër personazhet më të dashura për publikun.

Ajo se fundmi ka publikuar një fotografi ku tregon se është bërë gati me dalë me vajzën e saj.

Të rregulluar me stil, dhe të veshura me shumë shije, Adriana po shkëlqen në krahët e vajzës së saj.

Në këtë imazh, nuk po dihet kush është nëna e kush bijë. Ato po duken si dy shoqe.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.