Deputetja Adriana Matoshi pozon në bikini, shfaqet mahnitëse (Foto)

Adriana Matoshi e njohur për për të gjithë edhe si deputete e VV-së, ka postuar disa foto në bikini.

Ajo ka mahnitur audiencën e gjerë me format e trupin që duken në top formë, shkruan Kosovarja.

E veshur me bikini rozë, Adriana duket tejet tërheqëse dhe provocative.

Po ju si i komentoni këto foto

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.