Debati Edona-Vesa, reagon Afrona Dika

Përplasja e fortë mes Edones dhe Veses po bën bujë të madhe në rrjetet sociale.

Pas këtij debati reagoi edhe blogerja, Afrona Dika.

Ajo i doli në mbrojtje Edones duke shkruar që po e heqë Vesën nga lista e ‘follow-ers’ ndërsa Edona të vazhdoj të jetë vetja.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.