Dalin në shitje biletat për finalen e Big Brother VIP Albania, çmimi fillon nga 500 euro!

Me 6 maj do të jetë finalja e edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania, shkruan Reporteri.net.

Tashmë, ashtu siç u paralajmëruar në prime e fundit, biletat kanë dalur në shitje për të gjithë ata që duan ta shohin nga afër finalen e këtij edicionit, në studion e Top Channel.

Faqja zyrtare e Top Channel ka njoftuar se çmimi i biletave për atë natë nis nga 500 euro.

Moderatorja, Arbana Osmani ka bërë të ditur se fansat mund të paguajnë edhe për të shkuar në festën që do të bëhet brenda shtëpisë, pas finales së madhe.

Kujtojmë se deri tani vetëm tre banorë janë bërë pjesë e finales, Luizi, Dea dhe Efi, ndërsa pritet që mes Nitës, Kristit dhe Qetësorit të zgjedhet edhe finalisti i katërt./Reporteri.net/

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.