Dalin detaje nga finalja e madhe e BBV: Luizi dhe Kiara do martohen

Të shtunën është finalja e madhe e Big Brother Vip Albania. Surpriza të shumta pritet të jenë rezervuar për atë natë. Pas dasmës së parë brenda shtëpisë, në finale duket se do të kemi dasmë të vërtetë.

Produksioni ka menduar që finalen e madhe të kemi një dasmë të vërtetë mes Kiarës dhe Luizit, i cili i propozoi për martesë para të gjithë audiencës vetëm pak çaste para se moderatorja të linte shtëpinë.

Në promon ku tregohen momente të shkurtra rreth asaj çfarë do të ndodhë të martën, vetë regjisori Eduart Grishaj ka thënë thjesht “Po” kur u pyet nëse në finale do të martohen Luizi e Kiara.

https://www.instagram.com/p/CrtdWkAuKS1/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.