“Bija ime, shpirti yt qoftë i xhenetit”, del fotoja e 28- vjeçares që u vra me armë nga ish i dashuri në Itali

Bëhet publike fotoja e shqiptares e cila u vra me plumb në kokë nga ish i dashuri i saj në Itali, në orën 02:00 pas mesnate në qytetin e Savonas.

Ka qenë babai i 28-vjeçares i cili ka publikuar një foto dhe njofton të afërmit për vdekjen e së bijës.

“Te dashur miq, shoke e dashamires sot u nda nga jeta vajza ime Danjela Neza ,28 vjeçe. Bija ime shpirti yt qofte i xhenetit. Duke qene se ndodhet ne Itali nuk e dimë sa mund te vonoje dhe si rrjedhoje nuk mund tju leme nje date varrimi.”– shkruan babai i saj Shaqir Neza.

Gazeta Express

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.