Bien nga motori, lëndohen dy persona

Më datë 03.02.2024 rreth orës 17:15 në SPB Tetovë është raportuar se në rrugën “Ilindenska” në Tetovë, D.G.(21) nga fshati Sedllarcë e Poshtme, Tetovë, duke drejtuar motoçikletën “Yamaha” me shenja regjistrimi tetovare, ka humbur kontrollin dhe ka rënë në rrugë.

Në aksident lëndime të rënda ka pësuar një pasagjer i mitur nga fshati Batincë i Komunës së Studeniçanit, ndërsa motoçiklisti ka pësuar lëndime të lehta, konstatohet në Qendrën Klinike Tetovë. Një ekip inspektues nga SPB Tetovë ka kryer kontroll të vendit.Pa Censurë

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.