Behgjet Pacolli merr urimin e ditëlindjes përmes banerit gjigant në New York

Kreu i AKR-së dhe njëri prej biznesmenëve më të pasur në vend, Behgjet Pacolli, sot festoi ditëlindjen e 72.

Në këtë ditë të veçantë, ai pranoi edhe një urim special, që erdhi përtej Atlantikut.

“Happy Birthday Mr. Pacolli”, shkroi në reklamën gjigante të sheshit kryesor të New Yorkut, Times Square.Padyshim se Pacolli e shpërndau këtë urim edhe përmes rrjeteve sociale.

Postimi i plotë:

 

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.