Bashkëshorti pagoi për vrasjen e Liridonës, kjo është shuma që dyshohet se ia dha dorasit

Dy të arrestuarit për vrasjen e rëndë të Liridona Murselit, dyshohet të jenë bashkëshorti i saj, Naim Murseli dhe Granit Plava.

Kështu bëjnë të ditur burime të Arbresh.info

Granit Plava gjatë deklaratës në Polici, ka pranuar se Naim Murseli i kishte dhënë një shumë parash prej 25 mijë eurove, dhe një shumë tjetër do ta merrte pasi ta kryente rastin.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.