Babë e bir rrahin dhëndrin në ditën e Bajramit

Rastet e dhunës nuk kanë munguar as të premten kur është festuar Fitër Bajrami.

Në Çagllavicë është raportuar se pas një mosmarrëveshje babë e birë janë përleshur me dhëndrin e tyre.

Policia ka njoftuar se të lënduarve i është dhënë tretmani mjekësor dhe me vendim të prokurorit tre të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.