Autobusi përplaset me një veturë në Gjorçe Petrov në Shkup

Një aksident mes një autobusi të NQP Shkup dhe një automjeti të tipit “Shkoda” ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Gjorçe Petrov të Shkupit, informon KlanM.

Nuk jepen detaje për fatin e pjesëmarrësve në aksident, po policia është në vendngjarje duke rregulluar komunikacionin dhe po bën procedurat e nevojshme hetimore.

Detaje me siguri do të jepen gjatë ditës së nesërme ose të hënën.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.