Aksident i rëndë në Shkup, BMW, plaset në shtyllë elektrike (Detaje)

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur mbrëmjen e sontme në Shkup në Cementar, ku një veturë e tipit BMW është përplasur në një shtyllë elektrike, njofton Monitor.mk nga tereni.

Sipas informacionëve, shoferi i veturës është lënduar dhe është dërguar në spital.

Policia dhe prokuroria kanë dal në vendngjarje./Monitor.mk

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.