Aksident i rëndë në Shkup/ Ambulanca përplaset me veturën dhe përmbyset në afërsi të klinikave

Aksident i rëndë ka ndodhur në orët e vona të të premtes në Shkup. Një auto-ambulancë është përplasur me një automjet tjetër në afërsi të kompleksit të klinikave “Nënë Tereza”, informon Klan Macedonia.

Nga përplasja, ambulanca është përmbysur, ndërsa nuk dihet nëse brenda saj ka pasur pacient, njejtë siç nuk dihet as fati i pjesëmarrësve në aksident.

Nga MPB priten detaje gjatë ditës së nesërme./KlanMacedonia

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.