Adelina Tahiri i jep fund martesës me Serjozhën? Këto detaje krijojnë dyshime…

Adelina Tahiri është një ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Ajo kohëve të fundit është përfolur se është ndarë nga bashkëshorti i saj, përcjell ORAinfo.

E një temë që është përfolur është edhe se me kë po qëndron djali, nëse ata janë ndarë.

Në Instagramin e saj, Adelina ka kohë që nuk ka postuar fotografi të djalit, gjë që ngrit dyshimet se ai po qëndron më shumë tek babai i tij.

Mirëpo, dyshja nuk e kanë konfirmuar as mohuar një gjë të tillë akoma./ORAinfo/

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.