A ka folur Kiara me familjarët e Luizit? Motra e këngëtarit shuan heshtjen dhe i tregon të gjitha

Sigurisht që pas daljes nga shtëpia të Kiarës, kurioziteti është i madh, nëse ajo ka folur me familjarët e Luizit.

Motra e Luizit ka realizuar një ask në story, ku ka marrë shumë pyetje nga fansat rreth raportit që ka me moderatoren.

Ajo shprehet se Kiara është ndryshe nga çfarë e kanë parë gjatë formatit televiziv dhe se iu duket shumë e ëmbël dhe pozitive.

Image

Postimi i Ina Ejllit

Ajo ka shprehur mbështetjen për dashurinë e tyre.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.