A do të hy në politikë Luizi, flet vet ai

Fituesi i “Big Brother VIP 2”, Luiz Ejlli, zhvilloi intervistën e parë pas daljes nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.

Ai zbuloi se ka pasur kërkesa nga kandidatët e me këtë rast dha edhe një përgjigje nëse do t’i futej politikës.

Luizi tha në “Më lër të flas” se do të qëndrojë jashtë politikës, pasi nuk e sheh të përshtatshme përfshirjen.

“Unë i them çdo shqiptari të votojë. Kush nuk voton hesht. Përveç atyre që më kanë ardhur në shtëpi, erdhën tre, i thashë që me sa di unë kam fituar një spektakël, dhe me sa po kuptoj kam fituar zemrat e tyre. Nuk e shoh të përshtatashme që unë të përfshihem me politikë dhe të merrem”, u shpreh Luizi.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.