37 mijë euro fustani i Arbanës në finalen e BB VIP? Eduardi: Ajo e meriton…

Arbana Osmani është komentuar disa herë për fustanet e saj të shtrenjta gjatë prezantimeve televizive.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250

Së fundi qarkullon një tjetër thashethem se në finale moderatorja do të vesh fustan që kushton 37 mijë euro.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 1180x200

Bashkëshorti i Arbanës, Eduard Grishaj tha se tha se do e meritonte fustanin më të bukur.

Ndërsa, nuk e mohoj dhe as pohoj çmimin që është përfolur./Kosovarja/

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.