36 vjeçari i shkel dy fëmijë me trotinet elektrik në Reçic të Vogël!

Dje (03-korrik) në ora 10:50 në SPB-Tetovë është raportuar se në rrugën e “Ilindenit” në Tetovë ka ndodhur një aksident trafiku, në të cilin është përfshirë vetura “Seat Terrazzo” me targa të Tetovës e drejtuar nga 36-vjeçari N.T. nga Tetova dhe një trotinet elektrik në të cilin janë transportuar dy të mitur nga Reçica e Vogël e Tetovës.

Në këtë aksident dy të miturit kanë pësuar lëndime të rënda trupore, të cilat janë konstatuar në Spitalin klinik të Tetovës. Ekipi nga SPB-Tetovë ka kryer këqyrje në vendin e aksidentit.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.