13-vjeçarja shqiptare ngre në këmbë publikun dhe jurinë e “The Voice” në Gjermani: Zë kumbues!

Këngëtarja shqiptare Eliana Kallo ka mahnitur anëtarët e jurisë dhe publikun gjatë konkurrimit të saj në “The Voice Kids” në Gjermani.

13-vjeçarja ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me performancën e saj, shkruajnë mediat e huaja.

Eliana po komentohet për ngjyrat e saj të zërit kumbues, duke pushtuar skenën e “The Voice Kids Germany”.

Juria e përbërë nga 4 persona, emra të njohur të skenës muzikore botërore, pa hezituar shtypën butonin “PO”, duke dhënë sinjal pëlqimi që ta kenë në ekipin e tyre.

 

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.