PORTAL INFORMATIV CONTACT MARKETING
Rita Ora shkëlqen në premierën e Fifty Shades Freed, shoqërohet nga aktorët e filmit
Posted date: 07.02.2018
Është një prej serive më atraktive të filmit të të gjitha kohëve, që flet për një romancë të jashtëzakonshme.

Dhe, Rita Ora nuk kishte si të mungonte duke u shfaqur si një engjull për premierën e filmit Fifty Shades Freed që u mbajt të martën mbrëma në Paris.

Këngëtarja shqiptare e cila ka xhiruar videoklipin me këngën që është shfrytëzuar në këtë film në bashkëpunim me Liam Payne, u shfaq si një engjëll mbi tokë teksa tregoi pa suetjena, bukurinë dhe linjat e saj trupore.

Ajo u shfaq në një veshje të gjatë të bardh¡. Akcesorët bënë diferencën, Foto: Daily Mail

Veshja fantastike e Rita Orës nuk kishte si të kompletohej pa një qafore tejet të bukur.

Këngëtarja 27 vjeçare u shfaq plot stil duke rritur gjatësinë me takat e larta, kurse kjo nuk është hera e parë që ajo është e lidhur me këtë seri të filmit të inspiruar nga romanet e E.L. James.

Rita edhe më parë ka pasur rol mbështetës në Fifty Shades of Grey, duke luajtur në rolin e motrës së Christian Grey, Mia Grey.

Premiera e filmit “Fifty Shades Freed” mund të përjetohet në Cineplexx më 8 shkurt, dhe tashmë raportohet për rekord të biletave të shituar. /Telegrafi/