PORTAL INFORMATIV CONTACT MARKETING
Moti sot në Maqedoni
Posted date: 16.01.2018
Sot në mbarë territorin moti kryesisht do të jetë i vranët dhe me të reshura të dobëta bore ndërsa në viset malore reshjet e borës do të jenë më të dendura.

Do të fryj erë e lehtë në drejtimin jugor. Temperatura do të lëvizë nga -1°C në 5°C. Në Shkup e rrethinë moti do të jetë i ngjashëm, kurse temperatura do të arrij deri 3°C.