PORTAL INFORMATIV CONTACT MARKETING
Edhe një klub anglez hyn në garë për Balen
Posted date: 13.12.2017
Sulmuesi i Real Madridit, Gareth Bale është gjithnjë e më afër Manchester Unitedit.

Sipas mediave britanike, një burim i afërt me trajnerin e Manchester Unitedit, Jose Mourinho beson se uellsiani është në rrugën drejt ‘Old Traffordit’, transmeton kp.

Bale pritet të largohet nga kampionët evropian vitin e ardhshëm pasi thuhet se madrielënt janë ngopur më lëndimet e tij të njëpasnjëshme.

Mourinho është një tifoz i ish-yllit te Tottenhamit dhe tekniku portugez është duke bërë përpjekje të vazhdueshme për ta transferuar uellsianin.