PORTAL INFORMATIV CONTACT MARKETING
Moti sot në Maqedoni
Posted date: 21.11.2017
Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell, por i ftohtë dhe me vranësira lokale. Temperaturat do të lëvizin prej 3 deri 13 gradë celcius.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë i ngjashëm, me temperatura deri 9 gradë celcius, përcjell Telegrafi Maqedoni.


Ditëve në vazhdim do të pasojë periudhë stabile me temperatura të mëngjesit nën zero, ndërsa ato ditore do të jenë në rritje.