PORTAL INFORMATIV CONTACT MARKETING
Befasi e madhe: Vidal rikthehet në Serie A
Posted date: 04.09.2017
Arturo Vidal do të rikthehet në Serie A.
Ylli i Bayernit të Munichut do ta mbyllë shumë shpejtë aventurën në Bundesligë.

Ai ka dy mundësi joshëse në Itali, përcjellë “Lajmi.net”.

Sipas “Tuttosport”, Vidal kërkohet nga Milani dhe Interi, që do të dërgojnë ofertat në verën e ardhshme.

Mbetet të shihet nëse Bayerni do të pranojë ofertën e ndonjërit klub, por vështirë të besohet pasi që kryesia e klubit beson shumë në mesfushorin. /Lajmi.net/