PORTAL INFORMATIV CONTACT MARKETING
Rikthehen Body-t
Posted date: 01.12.2017
Harrojeni pallton tradicionale që mban të fshehur nën shtresat dhe shtresat e rrobave, këtë sezon body është lënë i ekspozuar dhe i veshur në mbrëmje në vend të bluzave, këmishave dhe t-shirt. ...
Rrëfimi tronditës i kuksianes: Ja si e kapa mat kunatën time me ...
Posted date: 01.12.2017
Një vajzë ka zbuluar se kunata e saj tradhton të shoqin dhe është në dilemë nëse duhet ose jo t’ja rrëfejë familjes së të fejuarit. ...
Alarmohet NASA shkaku i një asteroidi
Posted date: 01.12.2017
Një asteroid do të kalojë shumë pranë Tokës më 16 dhjetor dhe kjo është e konfirmuar nga NASA, e cila thotë se asteroidi, me emrin 300 Phaethon, është me diametër 5 kilometra dhe klasifikohet si “i rrezikshëm”. ...
Çfarë janë ‘Periodat mashkullore’, që prekin shumë meshkuj?
Posted date: 01.12.2017
Çereku i meshkujve përjeton ‘periodat e meshkujve’; e thonë vetë ata, në një sondazh të fundit. ...
Këto janë grupet e gjakut të cilat rrezikohen nga goditja në zemër
Posted date: 30.11.2017
Grupi i gjakut të njerëzve lidhet në mënyrë të drejtëpërdrejtë me funksione të caktuara të trupit. ...
Fshihni vitet nga fytyra vetëm me një pikë vaj
Posted date: 30.11.2017
Nëse nuk keni dëgjuar më parë për vajin e makadamias, atëhere keni humbur një nga sekretet më të çmuara për një lëkurë të bukur e rinore. ...
Personat nervozë përse sëmuren më shpesh?
Posted date: 30.11.2017
Kontrolli i temperamentit është një problem për shumë njerëz. ...