PORTAL INFORMATIV CONTACT MARKETING
5 gjëra që duhet t’i dini nëse përdorni maskara rezistente ndaj ujit!
Posted date: 19.09.2017
Grimi është detaji përfundimtar për çdo femër, që ju bën të rrezatoni në çdo rast të ditës apo në mbrëmje. Natyrisht, mënyra e grimit ndryshon nga rasti në rast, por një gjë është e sigurt se maskara gjithnjë është prezente aty, pavarësisht a aplikoni grim të rëndë apo të lehtë. ...
Ushqimi që shton fuqinë e trurit
Posted date: 19.09.2017
Simptomat e dementias përfshijnë humbjen e memories, të menduarit mbi problemet dhe shton gjykimin mbi gjëra të ndryshme. ...
Dy gjëra të cilat ndikojnë në rënien e flokëve te femrat
Posted date: 19.09.2017
Rënia e padëshiruar e flokëve mund të jetë tejet frustuese, bezdisëse dhe turpëruese për disa gra. ...
Ryan Phillippe akuzohet për sulm nga ish e dashura
Posted date: 19.09.2017
Modelja 21-vjeçare thotë se filloi të takonte 43-vjeçarin në prill. Në padinë e saj, ajo pretendon se aktori abuzoi me drogë dhe se ata u zunë më 4 korrik. ...
Beyonce shfaq linjat e trupit dy muaj pas lindjes
Posted date: 19.09.2017
Ajo solli në jetë vetëm dy muaj më parë binjakët Rumi dhe Sir me bashkëshortin Jay Z. ...
Lulet përcjellin mesazh
Posted date: 19.09.2017
Prej shekujsh lulet kanë qenë gjithmonë mesazh dashurie. Ngjyra, era, forma... Të gjitha kanë një \"domethënie sentimentale\". Në këtë test lulesh mund të njohësh veten tënde dhe një pjesë tjetër tënden. ...
Çiftet që kanë zënka, gjithmonë do të kenë…
Posted date: 19.09.2017
Nëse zënkat nuk janë të panjohura në lidhjen tuaj, gjasat janë të mëdha që diçka e tillë të mos ndryshojë. ...