PORTAL INFORMATIV CONTACT MARKETING
Rita Ora kalon një natë të paharrueshme me Neymar dhe Hamilton
Posted date: 20.09.2017
Lewis Hamilton u kthye në Londër për të shijuar një darkë të këndshme me shokun e tij, Neymar , yllin e skuadrës së Paris Sant -Germain. Hamilton shkëlqeu dhe triumfoi në garën e Formula 1 në Singapor. ...
Dafina Zeqiri sjell këngën e re “Told Ya”
Posted date: 20.09.2017
Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret shqiptare që kërkon të ndërtojë një karrierë të sukseshme në tregun muzikor ndërkombëtar. ...
Horoskopi ditor
Posted date: 19.09.2017
Horoskopi ditor për diten e marte – 19. shtator 2017 ...
Prindër kujdes! Po ktheheni në \'armikun\' më të madh të fëmijëve
Posted date: 19.09.2017
Mjetet elektronike, “smartphone”-ët, “iPad”-ët, të cilat u lihen në dorë fëmijëve kanë rritur numrin e vogëlushëve që kanë probleme me shikimin. ...
Zgjidhni problemin e gërhitjes për pesë minuta!
Posted date: 19.09.2017
Çdo natë, në shtëpitë anembanë vendit, dhomat e gjumit pasqyrojnë trumbetën, fishkëllimin, rënkimin dhe grindjen e gërhaguesve të kombit. ...
Ushqimet që kanë më shumë vitaminë C sesa agrumet
Posted date: 19.09.2017
Shumë prej vitaminave C janë të lidhura me agrumet, por kjo vitaminë e rëndësishme është e fshehur në disa ushqime të tjera, në sasi shumë më të mëdha se sa ajo që keni pritur. ...
Mos pini kafe në stomak të zbrazët
Posted date: 19.09.2017
Nuk ka dyshim se kafja ka dobi të shumëfishtë për organizmin tonë, por në asnjë mënyrë nuk duhet të pihet në stomak të zbrazët, posaçërisht jo në mëngjes. ...