PORTAL INFORMATIV CONTACT MARKETING
Shakira, me detaje interesante nga jeta e saj
Posted date: 11.Nov.2013
Shakira është një nga këngëtaret më të talentuara në muzikën botërore...
‘The Boy Next Door’, filmi i ri i Jennifer Lopez
Posted date: 11.Nov.2013
Këngëtarja dhe aktorja latine po xhiron skenat e filmit të saj të ri me titull ‘The Boy Next Door...
Lajmi shokues, Angelina Jolie drejt fundit të jetës
Posted date: 10.Nov.2013
Lajmi shokues vjen nga revista “OK! Magazine”. Angelina Jolie ndodhet në gjendje shëndetësore tragjike....
Linda Halimi, bashkëpunim me Puff Daddy-n
Posted date: 09.Nov.2013
Pas bashkëpunimit me legjendën e rokut Stevie Wonder, Linda Halimi kaincizuar së fundmi këngën e re në studion e këngëtarit PuffDaddy, ku ka treguar këtë fakt edhe përmes rrjeteve sociale. ...
Braktiset Lady GaGa
Posted date: 05.Nov.2013
Këngëtarja Lady GaGa është braktisur nga i dashuri i saj, i cili me sa duket ishte lodhur nga orari i ngjeshur i biondes kontroverse....
Si i fshehin të metat yjet e Hollywoodit?
Posted date: 04.Nov.2013
Jo të gjithë aktorët e Hollivudit mund të krenohen me bukuri të përsosur, por ata janë në avantazh, sepse për pamjen e tyre kujdeset një ekip i tërë i profesionistëve. ...
Genta Ismaili, dokumentar për jetën dhe karrierën e saj
Posted date: 02.Nov.2013
Këngëtarja shqiptare, Genta Ismajli, është duke realizuar një film dokumentar. Më herët u pohua se këngëtarja po punon edhe në një libër autobiografik, por tashmë është konfirmuar dhe dokumentari i saj. ...