PORTAL INFORMATIV CONTACT MARKETING
Dafina në një episod të “O Sa mirë”
Posted date: 11.Feb.2014
Ky serial i takon zhanrit të komedisë dhe me satirë trajton shumë tema interesante që kanë të bëjnë me kombin shqiptar dhe më gjerë...
‘Mehemet Kosova’, rrezikon 17 vite burg
Posted date: 03.Feb.2014
Ylli i serialeve turke por që gëzon famë të madhe te ne, Kenan Imirzalioglu rrezikon të dënohet nga 6 deri në 17 vite burg...
Gjendet i vdekur aktori hollivudian, Philip Hoffman
Posted date: 03.Feb.2014
Aktori amerikan Philip Seymour Hoffman, është gjetur i vdekur në banesën e tij në Nju Jork. Policia tha se 46 vjeçari Hoffman është gjetur pa jetë në apartamentit të tij...
Reklama e Scarlet Johansson nuk pranohet
Posted date: 29.Jan.2014
Një reklamë e xhiruar nga Scarlett Johansson për një lëng (SodaStream), nuk do të transmetohet në Super Bowl, por jo për arsye se aktorja është tepër seksi në të...
Kosovari Florent Abrashi fiton në “The Voice of Albania”
Posted date: 25.Jan.2014
Këngëtari nga Gjakova, Florent Abrashi i cili mori pjesë në “The Voice of Albania”, është shpallur zëri më i mirë i shqiptarëve për këtë sezon...
Madona aksidentohet në Palestër
Posted date: 18.Jan.2014
Mbretëresha e muzikës pop Madonna ka pësuar një incident, duke dëmtuar njërën këmbë gjatë provave të kërcimit në palestër...
Rita Ora ndahet nga Calvin Harris?
Posted date: 16.Jan.2014
Rita Ora raportohet se i ka dhënë fund lidhjes së saj me Dj Calvin Harris pas nëntë muajsh, shkruajnë mediat britanike....