PORTAL INFORMATIV CONTACT MARKETING
Chris Brown shpreson ta rikthejë Rihannan
Posted date: 14.Aug.2014
Sapo ka dalë nga burgu Chris Brown menjëherë është ndarë nga e dashura e tij Karrueche Tran, e cila nuk ka mundur të durojë mënyrën e tij të të jetuarit....
Shkëndija në Ulqin për pushime ( FOTO )
Posted date: 12.Aug.2014
Shkëndije Mujaj është duke kaluar pushimet verore në bregdetin e Ulqinit nga ku me fotografi provokuese po mban në ethe fansat e saj....
Ndërron jetë aktori legjendar, Robin Williams
Posted date: 12.Aug.2014
Veterani i filmit dhe aktori legjendar i komedive, Robin Williams, është gjetur i vdekur gjatë të hënës....
Policia ia ndërpret koncertin Aureles
Posted date: 11.Aug.2014
Aurela Gaçes i është dashur të mbyllë koncertin e saj në Vlorë, ende pa filluar mirë. Ngjarja ka ndodhur një natë më parë, ku sipas këngëtares, forca të shumta policie hynë në klubin ku ajo po performonte dhe e ndërprenë koncertin....
Kjo është motra “e shtrenjtë” e Elvanës ( FOTO )
Posted date: 11.Aug.2014
Elvana Gjata pavarësisht suksesit që ka arritur dhe kohës së ngjeshur gjithmonë gjen hapësirë për të kaluar çaste me familjen e saj, ndaj të cilëve nuk ngurron të shprehë as dashurinë....
Rihanna dhe Eminem fillojnë turneun e përbashkët
Posted date: 09.Aug.2014
Rihanna dhe Eminem e kanë filluar turneun e tyre të përbashkët në Kaliforni të enjtën mbrëma, duke ua servuar fansave një katalog të begatë të hiteve të tyre. ...
Ja çfarë ishte, e çfarë është sot Dafina Zeqiri (Foto)
Posted date: 09.Aug.2014
Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, duket se ka kaluar nëpër etapa të ndryshme të evoluimit të saj....