PORTAL INFORMATIV CONTACT MARKETING
Ledri dhe Noizy performuan së bashku në Ulqin
Posted date: 21.Jul.2014
Noizy ka publikuar një foto në Facebook ku tregon se kanë performuar në një club nate në Ulqin. Kjo nuk është aspak çudi. Ajo që ka habitur fansat është për herë të parë dy reperat që janë në një konflikt, Ledri dhe Noizy do jenë të dy të pranishëm në këtë mbrëmje. ...
Tuna me vëllaun e saj
Posted date: 20.Jul.2014
Këngtarja shkupjane Altuna Sejdiu bën selfie e par me vëllaun e saj ...
Ku i ka Dafina shoqet?
Posted date: 30.Apr.2014
Është njëra ndër emrat më të përfolur të skenës sonë. Bëhet fjalë për këngëtaren Dafina Zeqirin e cila tash e sa kohë po qëndron pak larg syrit mediatik. Por kjo nuk do të thotë që Daffy nuk është pranë fansave, pasi që ajo vazhdimisht poston foto të ndryshme e informon fansat e vet përmes faqeve të saj zyrtare nëpër rrjete sociale....
Angelina Jolie, tradhëton Brad Pittin?
Posted date: 30.Apr.2014
Kanë afërsisht 10 vjet që janë divorcuar, por ende nuk e kanë harruar njëri – tjetrin. Për më tepër, aktori Billy Bob Thornton, pranon se ende ka kontankt me ish-gruan e tij, Angelina Jolie....
Make-up artisti i Kim Kardashian është shqiptar
Posted date: 22.Apr.2014
Ajo është njëra ndër më të përfolurat në showbizin ndërkombëtar, duke qenë se nuk ka ditë që nuk shkruajnë gazetat rozë për Kim Kardashian....
Shuhet Shirley Temple Black
Posted date: 11.Feb.2014
Ajo kujtohet më së miri si e ëmbla e Amerikës, gruaja e cila braktisi ekranin në moshën 22 vjeç duke thënë se “mjaft ishte shtirur”, përfundoi duke lënë një shenjë të madhe në botën reale...
Vdes gjysmëmotra e Julia Roberts
Posted date: 11.Feb.2014
Nga ana e saj, Julia Roberts nuk ka dashur të bëjë komente për vdekjen e gjysmëmotrës. Familja e aktores, në një deklaratë për revistën “People”, është shprehur e tronditur nga humbja...