PORTAL INFORMATIV CONTACT MARKETING
Njihuni me “Hulkun” shqiptar – lirisht mund të thuhet se është njeriu më i fortë që ka sot Kosova (Video)
Posted date: 18.09.2017
Përfundimisht mund të themi që është njeriu më i fortë që i ka sot Kosova. Në vite të tëra, pak kush iu ka afruar Bujar Mulit nga Vushtrria. ...
Vdes gruaja më e vjetër në botë (VIDEO)
Posted date: 18.09.2017
Violet Mosses-Brown, nga Xhamajka kishte lindur më mars të vitit 1900. ...
E tradhtova burrin tim, por nuk jam penduar fare sepse…
Posted date: 18.09.2017
Unë që po ju shkruaj jam një nënë me dy fëmijë nga një zonë afër Korçës. Jam martuar para tetë vjetësh me një djalë që jetonte vetëm 40 minuta larg nga zona ku jetoja unë me familjen time. Për këtë djalin ndërhyri xhaxhai im. Pretendenti, që më pas u bë burri im, jetonte prej disa vitesh në Greqi, bashkë me vëllain e tij. Prindërit e mi jetonin në Itali dhe unë jetoja bashkë me gjyshen, por kur u fejova, ata erdhën e ndenjën disa muaj derisa u martova unë, pastaj ikën përsëri te vëllai im sepse jetonin me atë. ...
Mënyra e shëndetshme e përgatitjes së kërpudhave
Posted date: 11.09.2017
Shkencëtarët kanë zbuluar mënyrën më të mirë të përgatitjes së kërpudhave dhe ajo nuk është fërgimi në tigan. ...
Mrekullia e shijes së bukës me rozmarinë dhe ullinj
Posted date: 11.09.2017
Momenti kur buka sapo del nga furra, avulli që ajo lëshon është një thirrje, të cilës i dorëzohesh symbyllur. ...
Gjërat e çuditshme që i ndodhin trupit të njeriut kur jeni në aeroplan
Posted date: 11.09.2017
Këto janë pesë faktet e çuditshme që ju ndodhin gjatë një udhëtimi. ...
Mrekullia e shushunjave për rigjenerimin e lëkurës
Posted date: 11.09.2017
Nuk është më sekret që bukuria e yjeve, prej vitesh është pasojë e produkteve natyrore. Një nga terapitë më të mira, më të shtrenjta e më të pazakonta është terapia e shushunjave. ...